2017. június 28. szerda

„Otthonlét – idegenség” konferencia Kolozsvárott

Az ELTE ÁJK Politikatudományi Intézete, valamint a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem és a Babeş-Bolyai Egyetem társtanszékei által 2011-ben, az ELTE ÁJK-n rendezett nagy sikerű konferencia után 6 évvel, ezúttal a Sapientia központjában, Kolozsvárott kerül sor az említett 3 egyetem oktatóinak részvételével tudományos konferenciára Otthonlét – idegenség címmel. A konferencián karunkat 9 oktató képviseli.

Program
.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.06.19.   :.