2017. július 23. vasárnap

17. Német–magyar Büntetőjog-történeti Szeminárium

Karunk Magyar Állam- és Jogtörténeti Tanszékének és az Augsburgi Egyetem Büntetőjogi Tanszékének szervezésében, valamint a Rothenburg ob der Tauberben működő Kriminalmuseum közreműködésével kerül sor 2017. július 13. és 16. között a 17. Deutsch-ungarisches strafrechtsgeschichtliches Seminarra, az ELTE szombathelyi campusán.

A csereszemináriumon augsburgi és ELTE-s hallgatók mutathatják be kutatási eredményeiket a két tanszék oktatóinak jelenlétében. A szeminárium résztvevői korszakokra lebontva azt vizsgálták, hogy milyen hatással voltak a büntetőjog fejlődésére az évszázados politikai és szociális változások.

Programfüzet
.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.07.05.   :.