Felhívás - Émile Noël EU Kereskedelmi Jogi Perbeszédverseny

Az Eötvös Loránd Tudomány Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar Nemzetközi Magánjogi és Európai Gazdasági Jogi Tanszéke  idén is meghirdeti az Émile Noël EU Kereskedelmi Jogi Perbeszédversenyt. A verseny célja, hogy a hallgatók a belső piaci joganyag gyakorlati alkalmazásával kipróbálhassák magukat az Európai Unió Bírósága előtti eljárásokban.

A versenyre nevezhet valamennyi  nappali, ill. levelező tagozaton tanulmányokat folytató hallgatókból álló két-három fős csapat.

A verseny 2015. április 24-én kerül megrendezésre az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának épületében.

Jelentkezni 2015. április 10-ig, a kitöltött jelentkezés lap nmjeugjtdk@gmail.com címre történő megküldésével lehet.

Jogeset
Jelentkezési lap