ELTE-s díjazottak az OTDK záróülésén

2015. november 19-én az Országos Tudományos Diákköri Tanács kitüntetéseket adományozott kiemelkedő tudományos diákköri tevékenységükért hallgatók és oktatók számára egyaránt. Az ünnepélyes keretek között megtartott eseményre a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia lezárásának keretében került sor. A díjazottak között Karunk oktatói és hallgatói is szerepelnek.

Pro Scientia Aranyéremben részesültek Matits Kornél és Milánkovich András joghallgatók, Mestertanár Aranyérmet kapott Dr. Gosztonyi Gergely, a Magyar Állam- és Jogtörténeti Tanszék tanársegéde. Az OTDT legrangosabb elismerésében, Honoris Causa Pro Scientia Aranyéremben részesült Dr. Máthé Gábor professor emeritus, Karunk Magyar Állam- és Jogtörténeti Tanszékének egykori oktatója.

Gratulálunk a díjazottaknak!

Forrás: elte.hu