1968 tiltakozási hulláma fél évszázad visszfényében

2021.03.01.
1968 tiltakozási hulláma fél évszázad visszfényében
Megjelent az „1968 tiltakozási hulláma fél évszázad visszfényében” című kötet Dr. Szabó Máté szerkesztésében.

A Bibó István Szakkollégium honlapján elektronikus formában elérhető kötet az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Politikatudományi Intézet Politológiai Doktori Iskolája és Bibó István Szakkollégiuma, valamint a Magyar Politikatudományi Társaság közös rendezvényének (2018. november 8., ELTE ÁJK) hozzászólásait foglalja magában.

Kiegészült továbbá a 2018 során a Bibó Szakkollégiumban, valamint a Politológiai Doktori Iskolában tartott, a szerkesztő által vezetett szemináriumok anyagaival, illetve más felkért szerzők tanulmányait is tartalmazza. Mind a konferencia és a szemináriumok szervezője Prof. Dr. Szabó Máté egyetemi tanár, az ELTE ÁJK Politikatudományi Intézete munkatársa, az ELTE Politikatudományi Doktori Iskola elnöke.

A kötet elérhető itt