Büntető Eljárásjogi és Büntetés-végrehajtási Jogi Tanszék

Kapcsolat

Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 1-3. II. 219-220.
Telefon: 411-6511
Fax: 411-6511
Email: szabo.edit@ajk.elte.hu

Tanszéki információk:

A Büntető Eljárásjogi és Büntetés-végrehajtási Jogi Tanszék mindegyik szemináriuma a február 15-től kezdődő héten indul.

Vezetés

Dr. Hack Péter, tanszékvezető, egyetemi tanár
Telefon: 411-6500/2735
Szoba: E. 219.
Email: hpeter@ajk.elte.hu

Munkatársak

Szabó Edit, kutatási asszisztens, adminisztrátor
Telefon: 411-6500 / 2602 m.
Szoba: E. 220.
Email: szabo.edit@ajk.elte.hu

Oktatók

Dr. Erdei Árpád, professor emeritus
Telefon: 411-6500/2406
Szoba: E. 219.
Email: erdeia@ajk.elte.hu
Dr. Király Tibor, professor emeritus
 
Dr. Szomora Zsolt, egyetemi tanár (SZTE)
Telefon: 2497 ; 411-6500
Szoba: E. 220.
Email: szomora.zs@ajk.elte.hu
 
 
Dr. Holé Katalin, adjunktus
Telefon: 411-6500/2497
Szoba: E. 220.
Email: holekata@ajk.elte.hu
Koósné dr. Mohácsi Barbara, adjunktus
Telefon: 411-6500/2497
Szoba: E. 220.
Email: mbarbara@ajk.elte.hu
Dr. Király Eszter, tanársegéd
Telefon: 411-6500/2406
Szoba: E.219.
Email: kiraly.eszter@ajk.elte.hu
Dr. Horváth Georgina, tanársegéd
Telefon: 411-6500 / 2497 m.
Szoba: E. 220.
Email: horvath.georgina@ajk.elte.hu

Óraadók

Dr. Finszter Géza, ny. egyetemi tanár

Email: prof.finszter@gmail.com

Dr. Lőrincz József, c. egyetemi tanár

Email: lowiz@t-online.hu

Dr. Diós Erzsébet, mb. előadó

Dr. Gimesi Ágnes, mb. előadó

Emailagigimesi@staff.elte.hu

Dr. Hilbert Edit, mb. előadó

Dr. Ignácz György, mb. előadó

Emailignaczg@staff.elte.hu

Dr. Illés Melinda, mb. előadó

Dr. Jován László, mb. előadó

Dr. Láng László, mb. előadó

Emaillanglaszlo@staff.elte.hu

Dr. Liziczay Sándor, mb. előadó

Dr. Medgyesi András, mb. előadó

Emailmedgyesia@staff.elte.hu

Dr. Nagyné Drahos Ibolya, mb. előadó

Emaildrahosi@staff.elte.hu

Dr. Palló József, mb. előadó

Dr. Somogyi Gábor, mb. előadó

Emailsomogyig@staff.elte.hu

Dr. Szabó Judit, mb. előadó

Dr. Szalai Géza, mb. előadó

Emailszalaigeza75@staff.elte.hu

Dr. Ujvári Ákos, mb. előadó

Emailujvariakos@staff.elte.hu

Dr. Zamecsnik Péter, mb. előadó

Emailzamecsnik.peter@staff.elte.hu