Munkajogi és Szociális Jogi Tanszék

Kapcsolat

Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 1-3. I. 302-304.
Telefon: 411-6520
Fax: 411-6515
Email: horvath.istvan@ajk.elte.hu

Tanszéki információk:

Tantárgyi tematikák (2020/2021-es tanév őszi félév) Szak
Munkajog 1. Jogász (nappali)
Munkajog 2. (vizsgakurzus) Jogász (nappali)
Társadalombiztosítási Jog (differenciált alternatív kurzus) Jogász (nappali)
Rendszerek – rendelkezések – ítélkezési gyakorlat (differenciált alternatív kurzus) Jogász (nappali)
Munkajog a filmvásznon (fakultatív kurzus) Jogász (nappali)
Munkajog az ügyvédi gyakorlatban (fakultatív kurzus) Jogász (nappali)
A biztonság árnyékában (fakultatív kurzus) Jogász (nappali)
Ügyvédi retorika, bírói érvelés, tárgyalás szimuláció (fakultatív kurzus) Jogász (nappali)
Labour Rights as Human Rights (fakultatív kurzus) Jogász (nappali)
Social integration in the European Union (differenciált alternatív kurzus) Jogász (nappali)
Munkajog 1. Jogász (levelező)
Társadalombiztosítási Jog (alternatív kurzus) Jogász (levelező)
Munkajog 2. (vizsgakurzus) Jogász (levelező)

Jogesettár (PDF): Dr. Rácz Réka – Dr. Petrovics Zoltán – Dr. Horváth István: 60 peres eset a munkajog köréből

Vezetés

Dr. Horváth István, habilitált egyetemi docens
Telefon: 3273 ; 411-6520
Szoba: 303. (I és ½ emelet)
Email: horvath.istvan@ajk.elte.hu

Munkatársak

dr. Némethné Vargha Krisztina, tanszéki előadó
Telefon: 2437; 411-65-20
Szoba: I és ½ em. 303.
Email: nemethne.krisztina@ajk.elte.hu

Oktatók

Dr. Petrovics Zoltán, adjunktus
Telefon: 2540
Szoba: E. 502.
Email: petrovics.zoltan@ajk.elte.hu
Dr. Hungler Sára, adjunktus
Telefon: 2540
Szoba: E. 502.
Email: hungler@ajk.elte.hu
Dr. Rácz Réka, tanársegéd
Telefon: 2597 ; 411-6520
Szoba: E. 304.
Email: racz.reka@ajk.elte.hu

Óraadók

Dr. Bajnai Gábor, ügyvéd, mb. előadó

Emailbajnaig@staff.elte.hu

Dr. Dudás Katalin, ügyvéd, mb. előadó

Emaildudkat@staff.elte.hu

Dr. Tánczos Rita, bíró, mb. előadó

Emailtanczosrita@staff.elte.hu

Dr. Sütő Krisztina Erika, bíró, mb. előadó

Emailsutoke@staff.elte.hu

Dr. Fürjes Annamária, bíró, mb. előadó

Emailfurjesa@staff.elte.hu

Dr. Halász Krisztián, bíró, mb. előadó

Emailkhalasz@staff.elte.hu

Molnárné Dr. Balogh Márta, mb. előadó

Emailbaloghmarta@staff.elte.hu

Dr. Ajtay-Horváth Viola, mb. előadó

Emailajtayv@staff.elte.hu

Dr. Szakács Dóra, PhD-hallgató

Email: szakacs.dora.muj@staff.elte.hu