Nemzetközi Jogi Tanszék

Kapcsolat

Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 1-3. I. 122-123.
Telefon: 411-6532
Fax: 411-6595
Email: sonnevend@ajk.elte.hu


Tanszéki információk:

 

 

 

Vezetés

 

Dr. Sonnevend Pál, tanszékvezető, egyetemi tanár
Telefon: 2548 ; 411-6532
Szoba: E. 124.
Email: sonnevend@ajk.elte.hu

 

Munkatársak

 

Iloczki Klaudia, tanszéki előadó
Telefon: 2588 ; 411-6532
Szoba: E. 123.
Email: klaudia.iloczki@ajk.elte.hu

 

Oktatók

 

Dr. Valki László, professor emeritus
Telefon: 411-6532
Szoba: I/123.
Email: valki@ajk.elte.hu
Dr. Kardos Gábor, egyetemi tanár
Telefon: 2548 ; 411-6532
Szoba: E. 124.
Email: kardos@ajk.elte.hu
Dr. Jeney Petra, adjunktus
Telefon: 2548 ; 411-6532
Szoba: E. 124.
Email: jeney@ajk.elte.hu
Dr. Kajtár Gábor, adjunktus
Telefon: 2548 ; 411-6532
Szoba: E. 124
Email: kajtarg@ajk.elte.hu
Dr. Kende Tamás, adjunktus
Telefon: 2548 ; 411-6532
Szoba: E. 124.
Email: tkende@ajk.elte.hu
Dr. Nagy Boldizsár, adjunktus
Telefon: 2708 ; 411-6532
Szoba: E. 124.
Email: nagyboldi@ajk.elte.hu

 

Óraadók

 

Dr. Sipos Attila, az Állam- és Jogtudományi Kar tiszteletbeli tanára
 
Dr. Katona János, ügyvéd
 
Dr. Benke Gábor, ügyvéd
 
Dr. Pusztai Dávid, mb. előadó
 
Dr. Vittay Melinda, mb. előadó