Sabrina Ragone előadása

ÁJK

2016. október 13. -

ÁJK

Az ELTE ÁJK Alkotmányjogi és Nemzetközi Jogi Tanszéke tisztelettel meghívja Sabrina Ragone Current challenges to European regionalisms című előadására.

Időpont: 2016. október 13. 18 óra
Helyszín: ELTE ÁJK A/1. terem (1053 Bp., Egyetem tér 1–3. fszt.)

Sabrina Ragone 2015 óta dolgozik a Max Planck Intézet senior kutatójaként, 2016 óta pedig a Lille-i Katolikus Egyetem óraadója is. Ezt megelőzően oktatói és kutatói pozíciókat töltött be a madridi Politológiai és Alkotmányjogi Kutatóintézetben, a barcelonai Autonóm Egytemen, a Bolognai Egyetemen, a Jaéni Egyetemen, valamint a Bogotai Egyetemen. Doktori fokozatát a Pisai Egyetemen szerezte, Olaszországban és Spanyolországban is habilitált. Számos nemzetközi kutatási projekt résztvevője, nemzetközi konferencia előadója, jelentős számú publikációja jelent meg angol, olasz és spanyol nyelven.