2014. november 28. péntek
BEIRATKOZÁS 2014
LL.M képzés

Az ELTE Szenátusának ünnepi közgyűlése

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Szenátusának Pázmány-napi ünnepi közgyűlésére 2012. május 11-én kerül sor az Aula Magnában.

A Pázmány-előadást Dr. Erdei Anna, az ELTE TTK Immunológiai Tanszék Tanszékvezető egyetemi tanára tartja, majd díszdoktori címet adományoznak Alberto Gasparininek, Hans Ulrich Gumbrechtnek, Helmut Rüßmannak, Manfred Nowaknak és Markku Kulmalának. Az eseményen közreműködik az ELTE BTK Zenei Tanszék Vegyes Kórusa, vezényel Dr. Mindszenty Zsuzsánna Liszt-díjas karnagy.

Helmut Rüßmann a németországi Saarlandi Egyetem Jogi és Gazdaságtudományi Karának professzora, a polgári jog és a polgári eljárásjog nemzetközi szinten elismert művelője, mind a tudományos élet, mind pedig a joggyakorlat terén. Témavezetőként számos kiemelkedő doktori kutatási tevékenység és PhD. disszertáció sikerét mozdította elő.

Időpont: 2012. május 11. 10:00
Helyszín:
ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3. I. em.)

Letölthető meghívó (pdf)
.:     •     •  Utolsó módosítás: 2012.05.03.   :.
  © 2 0 1 0 - 2 0 1 3   E L T E  Á L L A M -  É S  J O G T U D O M Á N Y I  K A R       M i n d e n  j o g  f e n n t a r t v a .