Könyvbemutató – Jelenségek

DE

2013. november 08. -

DE

2013. november 8-án mutatják be a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán a Horváth M. Tamás szerkesztésében megjelent Jelenségek (A városi kormányzás köréből) c. kötetet. A kötet a városi kormányzással foglalkozó OTKA kutatás első fázisának összefoglaló munkája.

A kutatásban a Debreceni Egyetem Pénzügyi Jogi és Közmenedzsment Tanszéke mellett részt vett az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kara Közigazgatási Jogi Tanszéke és a Szegedi Tudományegyetem jogi karának közigazgatási jogi tanszéke is.

Az ELTE Állam- és Jogtudományi Karról szenior kutatóként Hoffman István adjunktus, hallgatóként pedig Veres Enikő V. évf. joghallgató közreműködött a kutatásban. Veres Enikő előadóként is szerepel a kötetet bemutató konferencián.

A kutatócsoport munkájáról, a könyvbemutatóról további információ elérhető itt: http://jog.unideb.hu/kutatasaink/mta-kutatocsoport

Ismertető